Eurodesk

Eurodesk Cyprus, gençlere Avrupa çapında hareketlilik, gönüllülük, değişim, iş, staj, yaygın eğitim ve çok daha fazlası gibi çeşitli fırsatlar hakkında tamamen ücretsiz olarak anında bilgi sağlamayı amaçlayan bir Avrupa Bilgi Ağıdır.

Kıbrıs Gençlik Kurumu, Avrupa Ağı “Eurodesk”in Kıbrıs’ta işletilmesi için yetkili kurumdur. Eurodesk, Avrupa Komisyonu tarafından “Erasmus+” Avrupa Programı aracılığıyla finanse edilmektedir ve şu anda 36 Avrupa ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Sorularınızı eurodeskcy@eurodesk.eu adresine veya Avrupa Gençlik Portalı aracılığıyla gönderin, 22402613 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya hatta Athalassas Avenue 104 (3. kat), 2024 Lefkoşa‘daki ofislerimizi ziyaret edin.

3 iş günü içinde sorunuza cevap alacaksınız.

Ayrıca bizi yeni ulusal web sitesi eurodesk.onek.org.cy ve sosyal medya FacebookTwitter, ve Instagram‘da Eurodesk Cyprus olarak bulabilirsiniz.

So, whatever your question, start with us!

It is noted that information on European programs and policies are also provided by the Youth Information Centers in Larnaca, Limassol, Agros, Paphos and Sotira, at 77772757.

22402613

Athalassas Avenue 104 (3rd floor), 2024 Nicosia