E – Danışmanlık

E-Danışmanlık, 1410 Service’in web sitesidir. Aynı konuları ele alır ve aynı ilkeleri ve ödevbilgisini takip eder. Farklı olan danışmanlık sürecidir. Telefonda konuşmak yerine, bir danışman ile bilgisayar veya akıllı telefonunuz üzerinden sohbet edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak, herhangi bir endişenizi 1410 danışmanıyla tartışabilirsiniz. E-danışmanlığın ele aldığı hizmetler ve konular 1410 Yardım Hattı ile aynıdır.

E-Danışmanlık danışmanları, 1410 Yardım Hattı’nda olduğu gibi, cinsiyet, köken, etnik köken, yaş veya cinsel yönelim gözetmeksizin tüm vakaları gizlilik ve profesyonellik içinde ele alır. Danışmanla yazılım aracılığıyla yapılan görüşme gizlidir ve başka hiç kimsenin buna erişimi yoktur.

Pazartesi – Cuma: 10:00- 23:00
Cumartesi – Pazar: 15:00- 23:00

Είμαστε έτοιμοι να σε δεκτούμε.

Πριν ξεκινήσετε την συνομιλία διαβάστε τους γενικούς όρους χρήσης.

Kullanıcı, 1410 E-Danışmanlık platformunu kullanarak aşağıdaki açık hüküm ve koşulları kabul eder:

www.onek.org.cy web sitesinde sunulan E-Danışmanlık hizmetleri, herhangi bir canlı psikoterapinin yerini alamaz.

Kullanıcı, her danışmanın, mümkün olan en iyi danışmanlık ve psikolojik desteği sağlamayı amaçlayan, kullanıcı tarafından gündeme getirilen konularda yardımcı yönergeler sunduğunu kabul ve beyan eder.

Danışman, kullanıcı tarafından sağlanan, geçerli olması gereken ve diğer kişilerin kişisel veri haklarını ihlal etmemesi gereken ayrıntılara göre hareket eder.

E-Danışmanlık’ta iletişim, standartlarında tanımlandığı şekilde güvenliği sağlayan, özel olarak tasarlanmış bir platformda gerçekleştirilir. Bunun dışında kötücül yazılım kaynaklı veri kaybı durumunda www.onek.org.cy web sitesinin ve katılımcıların hiçbir sorumluluğu yoktur. Böyle bir durumda itibarlarını ve çıkarlarını korumak için yasal haklarını saklı tutarlar.

Danışman, hem E-Danışmanlık hem de kişisel toplantılarda kullanıcının durumunu veya ayrıntılarını gizli olarak ele alır.

E-danışmanlık, dijital beceriler ve yazılı iletişimde kolaylık gerektirir. Bu beceriler konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız, Yardım Hattı 1410 sizin için daha uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca, platformun işleyişinde veya oturumun kesintiye uğramasına neden olabilecek teknik sorunların ortaya çıkabileceğini de unutmamalısınız. Bilgisayarınıza başkaları tarafından erişilebiliyorsa, konuşmanın gizliliği tehlikeye girebilir.

KGK, oturumların içeriğinin bölümlerini izleme ve geliştirme amacıyla kullanma hakkını saklı tutar. Hiçbir kişisel veri asla ifşa edilmeyecektir.